Aralık 04 2021 23:19:53
Konu Yazarı : YILDIRIM
Konu ID : 769
Bu Konu Kilitli
Bu Konuda açamazsınız.
Reklam
Başlığı Görüntüle
Engel Degiliz » SİTE HAKKINDA » Forum Kullanımı
Forum Kuralları
Kullanıcı Adı
Parola
Kayıt Forum Kuralları S.S.S. Üye Listesi Bugünkü Mesajlar Arama

Başlığı Yazdır

14-07-2009 17:34
Burada Olan Üyeler: 1 ziyaretçi
Forum Kuralları | Düzenleyen YILDIRIM 02-02-2010 05:51
Kullanıcı Avatarı

YILDIRIM
Admin


Mesaj Sayısı: 3023
Katılım Tarihi: 10.01.09
İl / İlçe: Edirne
Yaş : 59
Forum Kuralları

Bu forumun yöneticileri ve moderatörleri her ne kadar yasal olmayan her türlü konuyu kısa sürede siteden kaldıracak olsa da, bütün mesajların incelenmesi mümkün olmamaktadır. Bu durumda siz buraya gönderilen her mesajın, onu gönderen kullanıcının görüşlerini yansıttığını, moderatörlerin, Yöneticiler ve adminlerin (kendilerine ait mesajlar dışında) sorumlu tutulamıyacağını peşinen kabul etmiş bulunuyorsunuz.

Yöneticiler her yazılan Mesajı göremeyebilirler. Yöneticilerden önce uygunsuz bir Mesajla karşılaştığınızda lütfen o bölümden sorumlu yöneticilere bildiriniz.

Konu Başlıklarını Konunun içeriğini ifade eden şekilde seçmeniz gerekiyor. Foruma yazılacak Konular ilgili Konu Başlıkları altına yazılmalıdır. Bu Özellikle Dikkat etmenizi rica ediyoruz.

Yöneticiler, yazılan Yazının Konusuyla ilgili olmayan bir Bölümde yazıldığına karar verirlerse yazıyı uygun bölüme taşırlar veya silerler. Bu nedenle itiraz türü yazıların da silinmesi, veya cevaplandırılması Yönetici yetkisindedir.

Forum Yönetimi tarafından, aynı Kişinin birden fazla Rumuz veya isimle, farklı Kişilermiş gibi aynı Konuda görüş belirttiğini tespit etmesi durumunda, Kişinin tüm Mesajları silinir ve Foruma girişi yasaklanır. Yine buna bağlı olarak aynı Kişinin birden fazla eMail Adresi ile başvurarak farklı isimler ile yazdığının tespit edilmesi durumundam olan Üyeliği derhal silinir.

Üyeliği Silinen kişilerin Konu başlıkları ve yazıları Misafir001, ... olarak sistem değişir ve yazılar yorumları silinmez, üyenin bu konuda hiç bir talebi
ve itirazı olamaz.

Bu sitede gönüllü ve Amatör katılım anlayışıyla Fikir alış-verişinde bulunulması, Aarkadaşlı, Dostluk ve Kardeşlik Sohbetlerin yapilabileceği bir Mekan olması için kurulmuştur. Amaç dışı kullanılmaması gerekmektedir ve aynı Zamanda yasaktır.

Forumun işleyiş ve Kurallari konusunda katılımçıları Bilgilendirmek Forumun veya Moderatörlerin görevi değildir. Katılımcılar bu kuralları okuyup uymak zorundadır.

Başka bir Üye için ağza alınmayacak Laflar yada aşağılayıcı Cümleler kullanan, yada her türlü Forumun huzurunu kaçırmak isteyen Kullanıcılar hakkında derhal 1. ihtar verilir, ayni hatayi ikinci defa yaptığında derhal Forumumuzdan uzaklaştırılır.

Forum Kurallari her Zaman değiştirebilir ve değiştikten sonra hemen geçerlidir. O Zaman öyle bir Kural yoktu diye itiraz edilemez.

Foruma Üye olan her Üye, Üyelik Kurallarini tamamen okumuş ve kabul etmiş sayılacağından, sonradan bilmiyordum yada görmedim gibi bir Davranış kabul edilmez.

www.engeldegiliz.com/images/imza.jpg
 
Çevrimdışı
Atlanılacak Forum:
Forum powered by fusionBoard
Bu Başlığı Paylaş
URL:
BB Kodu:
HTML:
Benzer Başlıklar
Başlık Forum Cevaplar En Son Mesaj
Forum bir hafta geriyemi gitti! Site görüş, öneri ve şikayetler 3 02-10-2013 22:52
2 gündür forum kapalıydı Site görüş, öneri ve şikayetler 4 08-03-2011 20:25
Sohbet Kuralları Sohbet Odası Kullanımı 1 14-07-2009 17:38
NewFusioN by HaYaLeT 40,135,729 Tekil Ziyaretçi  


Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!