Aralık 04 2021 22:05:55
Konu Yazarı : bertas
Konu ID : 5648
Konu Bilgileri
Bu Konuda 1 Mesaj Mevcut ve 8681 Kere Okundu.
Reklam
Başlığı Görüntüle
Engel Degiliz » » Bilgisayar İle İlgili Problemler/Sorunlar/Çözümler
TechSmith Camtasia Studio 7.0.0 Build
Kullanıcı Adı
Parola
Kayıt Forum Kuralları S.S.S. Üye Listesi Bugünkü Mesajlar Arama

Başlığı Yazdır

15-05-2012 19:01
Burada Olan Üyeler: 1 ziyaretçi
TechSmith Camtasia Studio 7.0.0 Build
Kullanıcı Avatarı

bertas
Elit Üye

Son Yılların Admin ve Üyesi.

Katılım Tarihi: 22.11.09
İl / İlçe: Seçiniz

Uyarı seviyesi 0

1.bp.blogspot.com/_YzP0yTzXtPs/TII1GT6_dpI/AAAAAAAAAEo/_z-ODARiNuQ/s1600/Cantasia+studio+6+++serial.jpg

Uzun bir zaman önce flim ve video editleme merakım sayesinde bu programla tanışdım.Programı pek fazla kullanmadım bağzı özelliklerini kullandım.Videolara efekt vermek için kullanılan bir program fakat benim gibi makaleler yazıp yayınlayan insanlarında sık sık kullandığı bir programdır.Video editlemek için hemen hemen bir çok efekt bulunuyor.Kolay arayüze sahip bir yazılım.En iyi özelliklerinden birisi ise Tech Smith Camtasia Studio 7.0 Full sürüm olarak yayınlıyorum.Tüm özellikleri sınırsız olarak kullanılabilecektir.

Camtasia Studio isimli video düzenleme ve geliştirme programını keşfedenler istedikleri gibi videoların altına imza atabileceklerdir.Kullanması kolay,Resim,Video ve diğer özel formatlarıda desteklemesi sebebi ile tavsiye ettiğim bir programdır.Video Editleme programları açısından tavsiy edebileceğim 1. Program Camtasia Studio 7.0 2. Sony Vegasdır.

Sony Vegas programı aslında daha büyük ve özel bir programdır fakat kullanması gerçekten yeni başlıyanlar için zordur.Programda çok aşırı detaylar mevcut.Ben video editleyeceğim fazla detay olsun istemiyorum kolay bir program arıyorum diyorsanız kesinlikle tavsiye etmeyeceğim bir programdır.Bu programı başka bir makalemde yayınlamayi düşünüyorum

Download Letitbit.net
http://letitbit.n...d.rar.html

pbs.twimg.com/media/BVR0tRbCMAAKjBG.png

Atlanılacak Forum:
Forum powered by fusionBoard
Bu Başlığı Paylaş
URL:
BB Kodu:
HTML:
Benzer Başlıklar
Başlık Forum Cevaplar En Son Mesaj
FileRestorePlus v3.0.3 Build 511 (Veri Kurtarma Programı) Bilgisayar İle İlgili Problemler/Sorunlar/Çözümler 1 19-09-2012 13:25
Koi Fish 3D Screensaver and Animated Wallpaper v2.0 Build 6 (3D Ekran Koruyucu ve Hareketli Duvar Ka Bilgisayar İle İlgili Problemler/Sorunlar/Çözümler 1 15-05-2012 18:46
Corel PDF Fusion v1.11 Build 2012.04.25 (PDF Oluşturma/Düzenleme/Dönüştürme Programı) Bilgisayar İle İlgili Problemler/Sorunlar/Çözümler 1 15-05-2012 18:42
NewFusioN by HaYaLeT 40,133,494 Tekil Ziyaretçi  

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!