Aralık 04 2021 22:34:27
Konu Yazarı : Lutfi inciroglu
Konu ID : 3267
Konu Bilgileri
Bu Konuda 1 Mesaj Mevcut ve 8707 Kere Okundu.
Reklam
Başlığı Görüntüle
Engel Degiliz » PAYLAŞILAN SORUNLAR » Sağlık Raporları
Üyeden Gelen Soru ?
Kullanıcı Adı
Parola
Kayıt Forum Kuralları S.S.S. Üye Listesi Bugünkü Mesajlar Arama

Başlığı Yazdır

31-12-2010 04:00
Burada Olan Üyeler: 1 ziyaretçi
Üyeden Gelen Soru ?
Kullanıcı Avatarı

Lutfi inciroglu
Acemi Üye

Katılım Tarihi: 20.04.10
İl / İlçe: Ankara

Uyarı seviyesi 0
esraunal adlı üyeden gelen soru : İyi Çalışmalar. Benim 2008 yılında işe gürmek için istenmiş olan olan raporum % 73 olarak verilmişti.
Ancak 2010 yılı haziran ayında işe başladım.
raporum vergi indirimi için ankaraya gönderildi.
rapor oradan geri geldi gerekli bulgular net değil diye beni hastaneye sevk ettiler.
hastaneye gittiğimde bu raporun % 15 düştüğü belirtildi.
benim anlamadığım nasıl oluyorda %73 den % 15 e düşebiliyor. Sonuçta ilkide işe girmek içindi ; işe girdim şimdi neden düştü.
( bebekken çocuk felci geçirmişim buna bağlı olarak iki kol iki bacak çıkmış sol ayak çıkığı düzelirken bir kalça ve iki kol hala çıkık 19 kere ameliyat geçirdim ) düzeldimde benim haberim mi yok yoksa.....
BENİ BİLGİLENDİRİRSENİZ SEVİNİRİM.
SAYGILARIMLA

Esra Hanım öncelikle, Raporunuzda sürekli ibaresi varmı yokmu bilemiyorum Ankara' ya gidip gelmesi ve sizi tekrar sevk edip sağlık kurulundan yeni bir rapor istendiyse buna uyun ve yeni bir rapor aldınız %15 e düştü ozaman oturduğunuz ilin il sağlık müdürlüğüne rapora itiraz edebilir, il sağlık müdürlüğü size en yakın Hakem Hastane' ye sevk eder orada tekrar sağlık kuruluna girip tekrar rapor alabilirsiniz.

Atlanılacak Forum:
Forum powered by fusionBoard
Bu Başlığı Paylaş
URL:
BB Kodu:
HTML:
Benzer Başlıklar
Başlık Forum Cevaplar En Son Mesaj
emekli maaşımdan yapılan kesinti......ve bimerden gelen cevap yazısı... Engelli Maaşı Muhtaçlık ve Evde Bakım Aylığı 5 30-06-2016 21:31
bimerden gelen cevap!!!! Engelli Maaşı Muhtaçlık ve Evde Bakım Aylığı 4 18-03-2016 10:35
Engelli Arabaları İçin Vergiler ÖTV - MTV Soru / Cevap Özel Donanımlı Otomobiller H Sınıfı Ehliyet 8 11-12-2012 17:46
Evde Bakım Maaşı İçin 24 Soru ve Cevap Engelli Maaşı Muhtaçlık ve Evde Bakım Aylığı 1 15-09-2012 03:59
Üç önemli soru Kişisel Gelişim 1 10-08-2012 22:52
NewFusioN by HaYaLeT 40,134,194 Tekil Ziyaretçi  

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!